Gulseda Hak Yolunun Yolcusu
Gulseda Hak Yolunun Yolcusu Sitesine Hoşgeldiniz.
Lütfen Üye Değilseniz Üye Olun.
Üye İseniz Giriş Yaparak Devam Ediniz.
Gulseda Hak Yolunun Yolcusu Sitesine Hoşgeldiniz.
Lütfen Üye Değilseniz Üye Olun.
Üye İseniz Giriş Yaparak Devam Ediniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin; Misafir !
Ölüm Bize Gelecek.Ya Yatakta Ya da Apaçi İle. Ben Apaçi'yi Tercih Ediyorum..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALLAH cc insanlara yakınlığı

YazarMesaj
hüseyni
Genel Mod
Genel Mod
hüseyni

ALLAH cc insanlara yakınlığı Empty
MesajKonu: ALLAH cc insanlara yakınlığı   ALLAH cc insanlara yakınlığı Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:19 pm

Rahman ve Rahim olan ALLAH'in adiyla
Kullarim Beni sana soracak olursa, muhakkak ki Ben (onlara) pek yakinim. Bana dua ettiGi zaman dua edenin duasina cevap veririm. Öyleyse, onlar da Benim çaGrima cevap versinler ve bana iman etsinler. Umulur ki irsad (doGru yolu bulmus) olurlar. (BAKARA SURESI / 186)
Göklerde ve yerde ne varsa tümü ALLAH'indir. ALLAH, her seyi kusatandir. (NISA SURESI / 126)
Gözler O'nu idrak edemez; O ise bütün gözleri idrak eder. O, latif olandir, haberdar olandir. (EN'AM SURESI / 103)
Bir de yurtlarindan refahtan simarip-azitarak, insanlara gösteris yaparak çikanlar ve (halki) ALLAH'in yolundan alikoyanlar gibi olmayin. ALLAH, onlarin yaptiklarini çepeçevre kusatandir. (ENFAL SURESI / 47)
Andolsun, insani biz yarattik ve nefsinin ona ne vesveseler vermekte olduGunu biliriz. Biz ona sahdamarindan daha yakiniz. (KAF SURESI / 16)
Hele can boGaza gelip dayandiGinda, (VAKIA SURESI / 83)
Ki o sirada siz (sadece) bakip-durursunuz, (VAKIA SURESI / 84)
Biz ona sizden daha yakiniz; ancak görmezsiniz. (VAKIA SURESI / 85)
ALLAH'in göklerde ve yerde olanlarin tümünü gerçekten bilmekte olduGunu görmüyor musun? (Kendi aralarinda gizli toplantilar düzenleyip) Fisildasmakta olan üç kisiden dördüncüleri mutlaka O'dur; besin altincisi da mutlaka O'dur. Bundan az veya çok olsun, her nerede olsalar mutlaka O, kendileriyle beraberdir. Sonra yaptiklarini kiyamet günü kendilerine haber verecektir. süphesiz ALLAH, her seyi bilendir. (MÜCADELE SURESI / 7 )

ALLAH cc insanlara yakınlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah'a (cc) İman
» Allah'ın (cc) Sıfatları
» ALLAH var padişahım
» ALLAH ...LâLe ...HiLâL ...
» Ey ALLAH ın Resulü, bir müşkülüm var...