Gulseda Hak Yolunun Yolcusu
Gulseda Hak Yolunun Yolcusu Sitesine Hoşgeldiniz.
Lütfen Üye Değilseniz Üye Olun.
Üye İseniz Giriş Yaparak Devam Ediniz.
Gulseda Hak Yolunun Yolcusu Sitesine Hoşgeldiniz.
Lütfen Üye Değilseniz Üye Olun.
Üye İseniz Giriş Yaparak Devam Ediniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin; Misafir !
Ölüm Bize Gelecek.Ya Yatakta Ya da Apaçi İle. Ben Apaçi'yi Tercih Ediyorum..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sen öyle bir iklimde geldin ki,

YazarMesaj
ebuzer
Moderatör

Moderatör
ebuzer

Sen öyle bir iklimde geldin ki, Empty
MesajKonu: Sen öyle bir iklimde geldin ki,   Sen öyle bir iklimde geldin ki, Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:41 pm

özledik seni Ya Resul'ALLAH...

Medine'deki çöl ortasında açan tek güldünözledik seni Ya Resul'ALLAH... Gül kokulu ferah iklimler getirdin beraberinde ve bölük bölük melekler indiler yeryüzüne, senin yüzün suyun hürmetineözledik seni Ya Resul'ALLAH...

Hoş geldin ALLAH'ın Resulü ! Hoş geldin !
Kutlu bir gecede, şereflendi dünyaözledik seni Ya Resul'ALLAH... çünkü seninle tanıştıözledik seni Ya Resul'ALLAH... karanlık çökmüş dünyadaki tek aydınlık misali, mehtaplı bir gecede yanıp sönen ışıltılı yıldızlar gibi, daha da güzel, tarifsiz bir nurla, nurunla teşrif ettin yeryüzüneözledik seni Ya Resul'ALLAH... sen ki Muhammed Mustafa'sın ve sen ki alemlere rahmet olarak gönderilensin ve Sen kiözledik seni Ya Resul'ALLAH... peygamberimizsin elhamdülillahözledik seni Ya Resul'ALLAH...

Senin nurunla aydınlandı dünyaözledik seni Ya Resul'ALLAH... senin için söylendi en güzel şiirler, senin için yazıldı mevlidler, ilahilerözledik seni Ya Resul'ALLAH...
Necip Fazıl;
"Müjdecim, Kurtarıcım, Efendim, Peygamberim;
Sana uymayan ölçü hayat olsa teperim ! "
dediözledik seni Ya Resul'ALLAH...en güzel dizilerinden birindeözledik seni Ya Resul'ALLAH...

Ve seni seven insanların en güzel zamanları yaşandı bu dünya üzerinde ve insanlar kul hakkından korkar, iyiliği ve güzeli severdilerözledik seni Ya Resul'ALLAH... çünkü seni unutmamıştı insanlarözledik seni Ya Resul'ALLAH...seni tanıyorlardıözledik seni Ya Resul'ALLAH... Ya şimdi?özledik seni Ya Resul'ALLAH...
Ümidimizi yitirmek hiç yakışmasa da bizlere, içimdeki vaveylalar artarken bir çığ gibiözledik seni Ya Resul'ALLAH... bazen ben de istemesem de düşüveriyorum yes'lere, üzüntülereözledik seni Ya Resul'ALLAH... senin nurlu mekanın Kabe'nin resimleri avutabiliyor zavallı kalbimiözledik seni Ya Resul'ALLAH...
ve belki de bir avuntuyu arıyorum resimlerdeözledik seni Ya Resul'ALLAH...

Senin yattığın ebedi mekanı binlerce insan tavaf edip eriyorken o yüce mertebedeözledik seni Ya Resul'ALLAH... aydınlık sanki sadece o mübarek beldelerdeözledik seni Ya Resul'ALLAH... bizim içimizi gittikçe büyüyen karanlıklar kaplarken, senin bulunduğun beldeler gece karanlığında bile ışıl ışıl

özledik seni Ya Resul'ALLAH...
Ya Resul ALLAH!özledik seni Ya Resul'ALLAH...

Dünya senin nur'un olmadan daha ne kadar dönebilir yörüngesinde? ya da ne zaman ne kadar güzel ve bereketli sensizliği çekerken iliklerine? Özledim seni, Özledik seni ya Resul ALLAH!

Zulmün arşa değeceği zamanlarda senin merhametini özledik, zalimlerin başlarımıza kara bulutlar gönderdiği zamanlarda senin sabrını özlediközledik seni Ya Resul'ALLAH... Zenginin fakiri gözetmediği zamanlarda senin cömertliğini özlediközledik seni Ya Resul'ALLAH... Özledim seni, özledik seni ya Resul ALLAH!özledik seni Ya Resul'ALLAH...

Mavi Gezecen maviliğini siyaha devrediyor sankiözledik seni Ya Resul'ALLAH... ve gittikçe bir şeyler azalıp yitiyor usulcaözledik seni Ya Resul'ALLAH... ve dünya her zamankinden daha ağır ve daha miskin sanki şu zamanlardaözledik seni Ya Resul'ALLAH....

Zor zamanlarda yaşıyoruz velhasıl ! Ölesiye zor zamanlarda başladı sana olan sevdamızözledik seni Ya Resul'ALLAH... Zar zamanlarda sürüp gidiyor sana olan yangınımız. Sevgiliyi unutmak üzere olan bir gezegende yeniden SEVGİ diyebilmek ! barışı istemeyen gözlere senin barışçılığını düşünerek, sıcacık ve içten illa ki BARIŞ diyebilmek, acımasız yüzlere, senin merhametini düşünerek MERHAMET'in varlığını hatırlatabilmek, her şeye rağmen, senin yüzün suyun hürmetine ve ALLAH rızası için illa ki GÜZEL'den, illaki SEN'den bahsedebilmeközledik seni Ya Resul'ALLAH....

Ve tüm çirkinliğe inat senin o sonsuz güzelliğini, seni o Sonsuz Nur'unu düşünüp güzel görebilmeközledik seni Ya Resul'ALLAH...zor olsa da imkansız olmuyor seni tanımaklaözledik seni Ya Resul'ALLAH... seni hissetmekleözledik seni Ya Resul'ALLAH... ve ALLAH'ın lütfettiği güçleözledik seni Ya Resul'ALLAH....

Özledik seni ALLAH'ın Resulü, Özledik seni Ya Hz. Muhammed (a.s.m) ve seni hep özlüyoruz Canım Peygamberimözledik seni Ya Resul'ALLAH... ama ne mutlu ki, özlemler en sonunda seni hissettiriyor bizeözledik seni Ya Resul'ALLAH... zor zamanların aşılmazlarını aşabiliyoruz senden aldığımız güçle ve Rabbimizin ilham ettiği düşüncelerleözledik seni Ya Resul'ALLAH...

Senin teşrifinle aydınlandı, kutlandı evren ve ALLAHın izniyle senin nurunu yaşatmaya çalışan ışıl ışıl, bu zamandan alabildiğine soyut ve bir o kadar güzel gençlerle, devam edecek güzeller ve senden geler gül kokulu ilhamlarla dağıtacağız elimizdeki kırmızı gülleri tüm evrene ve bir gün her şey güzele, gül'e dönecek ve ALLAH Nur'unu tamamlayacak inşaALLAHözledik seni Ya Resul'ALLAH....

Seni düşünmek ve yeniden güzel ümitlerle dolmak ne güzel !özledik seni Ya Resul'ALLAH... Dünya'nın tüm çirkinliğine inat, yeniden yeni ümitlerden, senden ve sevginden bahsetmek ne güzelözledik seni Ya Resul'ALLAH...sen ve senin getirdiğin gül kokulu ilhamlar zor zamanların en güzel armağanları elhamdülillahözledik seni Ya Resul'ALLAH...
ve derince bir özlem dahi güzeli sürüklerken peşinden yine deözledik seni Ya Resul'ALLAH....

Seni ve senin gül güzelliğini özledik Özledim Sen'i, Özledik Sen'i, Ya Resul ALLAH
http://www.gulseda.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası